Начало > Киев 2017 > Евровизия 2017: Пълен график на репетициите

Евровизия 2017: Пълен график на репетициите

Европейският съюз за радио и телевизия /EBU/ вече публикува графика на репетициите за Евровизия 2017. Първите репетиции започват на 30 април.

През първите осем дни всяка страна ще проведе първата си репетиция (30 минути),  Meet & Greet (20 минути) и пресконференция (20 минути). От ден 9-ти нататък следват генералните репетиции и излъчването на живо.

Екип на Eurovision-Bulgaria.com ще присъства в Киев и ще ви информира на място за всичко, случващо се зад кулисите на конкурса. Пълният график на репетициите може да видите по-долу.*

 

30 април, неделя /Първа репетиция на Първи полуфинал/

 

  • 10:00 часа – Швеция
  • 10:40 часа – Грузия
  • 12:20 часа – Албания
  • ОБЯД
  • 13:30 часа – Белгия
  • 14:20 часа – Черна гора
  • 15:00 часа – Финландия
  • ПОЧИВКА
  • 16:00 часа – Азербайджан
  • 16:40 часа – Португалия

 

 

1 май, понеделник /Първа репетиция, Първи полуфинал/

 

  • 10:00 часа – Гърция
  • 10:40 часа – Полша
  • 11:20 часа – Молдова
  • 12:00 часа – Исландия
  • ОБЯД
  • 13:40 часа – Чехия
  • 14:20 часа – Кипър
  • 15:00 часа – Армения
  • ПОЧИВКА
  • 16:00 часа – Словения
  • 16:40 часа – Латвия

 

 

2 май, вторник /Първа репетиция, Втори полуфинал/

 

  • 10:00 часа – Сърбия
  • 10:40 часа – Австрия
  • 11:20 часа – Македония
  • 12:00 часа – Малта
  • ОБЯД
  • 13:40 часа – Румъния
  • 14:20 часа – Холандия
  • 15:00 часа – Унгария
  • ПОЧИВКА
  • 16:00 часа – Дания
  • 16:40 часа – Ирландия

 

 

3 май, сряда /Първа репетиция, Втори полуфинал/

 

  • 10:00 часа – Сан Марино
  • 10:40 часа – Хърватия
  • 11:20 часа – Норвегия
  • 12:00 часа – Швейцария
  • ОБЯД
  • 13:40 часа – Беларус
  • 14:20 часа – БЪЛГАРИЯ
  • 15:00 часа – Литва
  • ПОЧИВКА
  • 16:00 часа – Естония
  • 16:40 часа – Израел

 

 

4 май, четвъртък /Втора репетиция, Първи полуфинал и Първа репетиция на Големите 5 + Украйна/

 

  • 10:00 часа – Швеция
  • 10:25 часа – Грузия
  • 10:50 часа – Австралия
  • 11:15 часа – Албания
  • 11:40 часа – Белгия
  • ОБЯД
  • 13:05 часа – Черна гора
  • 13:30 часа – Финландия
  • 13:55 часа – Азербайджан
  • 14:20 часа – Португалия
  • 14:45 часа – Гърция
  • ПОЧИВКА
  • 15:30 часа – Полша
  • 15:55 часа – Молдова
  • 17:20 часа – Исландия
  • 17:45 часа – Чехия
  • 18:10 часа – Кипър

 

 

5 май, петък /Втора репетиция, Втори полуфинал/

 

  • 10:00 часа – Армения
  • 10:25 часа – Словения
  • 10:50 часа – Латвия
  • 11:15 часа – Сърбия
  • 11:40 часа – Австрия
  • ОБЯД
  • 13:05 часа – Македония
  • 13:30 часа – Малта
  • 13:55 часа – Румъния
  • ПОЧИВКА
  • 15:05 часа – Украйна
  • 15:40 часа – Италия
  • 16:15 часа – Испания
  • 16:50 часа – Германия
  • ВЕЧЕРЯ
  • 16:35 часа – Великобритания
  • 19:10 часа – Франция

 

 

6 май, събота /Втора репетиция, Втори полуфинал/

 

  • 10:00 часа – Холандия
  • 10:25 часа – Унгария
  • 10:50 часа – Дания
  • 11:15 часа – Ирландия
  • 11:40 часа – Сан Марино
  • ОБЯД
  • 13:05 часа – Хърватия
  • 13:30 часа – Норвегия
  • 13:55 часа – Швейцария
  • 14:20 часа – Беларус
  • ПОЧИВКА
  • 16:05 часа – БЪЛГАРИЯ
  • 15:30 часа – Литва
  • 15:55 часа – Естония
  • 16:20 часа – Израел

 

 

7 май, неделя /Втора репетиция на Големите 5 + Украйна/

 

  • 10:00 часа – Украйна
  • 10:25 часа – Италия
  • 10:50 часа – Испания
  • 11:15 часа – Германия
  • 11:40 часа – Великобритания
  • 12:05 часа – Франция
  • ОБЯД
  • 13:30 часа – Откриване и интервал актове
  • 16:30 часа – Програмиране на осветление и видео

 

 

8 май, понеделник /Първи полуфинал – Генерална репетиция/

 

  • 16:00 часа – Първи полуфинал – Първа генерална репетиция (включително 3 изпълнения от Големите 5 + Украйна)
  • 21:00 часа – Първи полуфинал – Втора генерална репетиция (включително 3 изпълнения от Големите 5 + Украйна)

 

 

9 май, вторник /Първи полуфинал – Трета генерална репетиция + Излъчване на живо/

 

  • 16:00 часа – Трета генерална репетиция на Първи полуфинал
  • 22:00 часа – Излъчване на Първи полуфинал
  • 00:30 часа – Пресконференция на десетте финалисти

 

 

10 май, сряда /Втори полуфинал – Генерална репетиция/

 

  • 16:00 часа – Втори полуфинал – Първа генерална репетиция (включително 3 изпълнения от Големите 5 + Украйна)
  • 21:00 часа – Втори полуфинал – Втора генерална репетиция (включително 3 изпълнения от Големите 5 + Украйна)

 

 

11 май, четвъртък /Втори полуфинал – Трета генерална репетиция + Излъчване на живо/

 

  • 16:00 часа – Трета генерална репетиция на Втори полуфинал
  • 22:00 часа – Излъчване на Втори полуфинал
  • 00:30 часа – Пресконференция на десетте финалисти + обявяване на реда за Големия финал

 

 

12 май, петък /Големият финал – Генерална репетиция/

 

  • 12:30 часа – Откриване на Големия финал с участието на всички финалисти
  • ОБЯД
  • 15:00 часа – Първа генерална репетиция на Големия финал
  • ВЕЧЕРЯ
  • 16:20 часа – Пресконференция на EBU за Детска Евровизия 2017
  • 22:00 часа – Втора генерална репетиция на Големия финал

 

 

13 май, събота /Големият финал – Трета генерална репетиция + Излъчване на Големия финал/

 

  • 14:00 часа – Трета генерална репетиция на Големия финал
  • 22:00 часа – Излъчване на Големия финал
  • След Големия финал – Пресконференция на победителя

 

*Всички посочени часове са в българско време.

Източник: EBU

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.